Do startu akcji crowdfundingowej napozostało: ​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dołącz do nas! Namamy już:

1000 zł 1%
Pytania i odpowiedzi

Muzaic to aplikacja, która wspólnie z Tobą tworzy muzykę.

Robi to dzięki obserwacji Twoich zachowań oraz, jeśli pozwolisz, śledząc różne parametry Twojego ciała.

Muzaic wspólnie z Tobą tworzy zawsze inne, dopasowane do potrzeb utwory. Pomoże Ci się skoncentrować, uspokoić, czy wyciszyć. Potrafi dopasować muzykę ucząc się Ciebie i mierząc parametry Twojego ciała, takie jak ruch, oddech, puls.  To wszystko jest możliwe, ponieważ aplikacja łączy w sobie wiedzę naukową, muzyczną i technologiczną. Tutaj znajdziesz masę dowodów na skuteczność naszej koncepcji.

Muzaic będzie korzystał z wielu źródeł danych, by jak najlepiej dopasować muzykę do Ciebie i Twoich aktualnych potrzeb. Po pierwsze połączy się z danymi już dostępnymi w Twoim smartfonie. Po drugie skorzysta z urządzeń wearables, które już masz. Po trzecie przeanalizuje interakcje z aplikacją. Oczywiście wszystko tylko za Twoją zgodą!

Nie! Cały nasz pomysł opiera się o generowanie muzyki w czasie rzeczywistym. Cały materiał dźwiękowy jest tworzony przez artystów specjalnie z myślą o aplikacji. Co więcej, dzięki zastosowanej technologii nigdy nie usłyszysz dwa razy tego samego fragmentu!

Właśnie startujemy z akcją, która Ci to umożliwi! Wszystkie osoby, które wesprą Muzaic podczas akcji na wspieram.to będą mogły uzyskać dostęp do tworzącej się aplikacji. To również dzięki Tobie Muzaic może stać się najlepszą muzyczną aplikacją na rynku. Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój email w formularzu.

Oczywiście! Do premiery aplikacji  pozostało jeszcze trochę czasu, jednak już teraz możesz sprawdzić wysoką jakość utworów Muzaica na naszym kanale na YouTube.

Potrzebujemy Cię! Twórz z nami Muzaic.

Potrzebujemy Cię! Twórz z nami Muzaic.

Potrzebujemy Cię! Twórz z nami Muzaic.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Świat muzyki w cyfrach. Z naszych badań wynika, że:

0 %
osób codziennie słucha muzyki
0 %
osób korzysta z aplikacji mobilnych
0 %
osób zachwyciło się jakością naszej muzyki
40
sugerowanych zastosowań

Wybierz swój cel: relaksacja, koncentracja, praca, sen lub wiele innych. Przeczytaj naszą Bazę wiedzy.

16
różnych stylów
muzycznych

Wybierz jeden z dostępnych 16 motywów, każdy przygotowany przez prawdziwych artystów.

Opinie

Co o nas mówią?

Zapoznaj się z opiniami osób, które już słuchały Muzaica i korzystały z niego podczas różnych aktywności.

5/5
"Uwielbiam nowinki technologiczne, które ułatwiają mi życie. Funkcjonalność aplikacji to bardzo świeży pomysł, z pewnością wykorzystam ją, by zwiększyć swoją efektywność w pracy, i czerpać więcej frajdy z moich pasji."
Weronika
pracuje w startupie
5/5
"Muzyka to bardzo ważny element mojej medytacji i relaksacji. W Muzaic najbardziej podoba mi się jej personalizacja do moich potrzeb i nastroju – to szalenie ważne, gdy chce się pobyć ze sobą i swoimi emocjami."
Stefan
praktykuje medytację
5/5
"Rozwiązanie, jakie proponuje aplikacja Muzaic, może być doskonałą alternatywą w leczeniu skutków stresu i bezsenności, która poprawi jakość życia wielu osób. Nie mogę się doczekać czasu, kiedy zamienimy tabletki na muzykę."
Mateusz
doradza spółkom
5/5
"Jaram się konceptem podłączenia muzyki do moich emocji podczas kolejnej sesji RPG. Muzyka podąża za moim pulsem i oddechem. Kosmos."
Piotr
projektuje biznes

Bądźmy w kontakcie!

Odwiedź nas w mediach społecznościowych lub napisz wiadomość.

Polityka prywatności | Baza wiedzy

Wszystkie prawa zastrzeżone © Muzaic 2021