MUZAIC

Odtwórz wideo
1000 zł
z potrzebnych 100 000 zł
11 wpłat
25dni do końca
Typ: Crowdfunding
Model: Bierzesz ile zbierzesz

Projekt zakończy się dnia 30.11.2021, niezależnie od zgromadzonej kwoty wsparcia.

Muzyka zamiast tabletek

Wszyscy na co dzień doświadczamy wielowymiarowego wpływu muzyki na człowieka. Aby muzyka faktycznie pomagała, musi być jednak idealnie dopasowana do naszych zróżnicowanych potrzeb i gustów. Zastanawialiście się, co by się stało, gdybyśmy przy pomocy sztucznej inteligencji potrafili stworzyć „magiczny” instrument, który zagra nam dokładnie to czego potrzebujemy, aby się zrelaksować, lepiej spać, poczuć ulgę lub zadbać o dobrą kondycję swojego mózgu?

Czy takie przełomowe przedsięwzięcie jest możliwe i czy może dziać się tuż za rogiem?

Dołącz do nas jeżeli wyobrażasz sobie świat, gdzie muzyka może nawet zastąpić tabletki. Twórz z nami Muzaic, aplikację, której do tej pory nie było.

Jak Muzaic będzie pomagać?

Muzaic dostosowuje muzykę do określonej przez Ciebie potrzeby, śledząc Twoje ciało. Jako użytkownik samemu wybierasz ulubiony styl muzyczny, po czym decydujesz, jakie dane chcesz wykorzystać (np. gromadzone przez smartfon, pochodzące z urządzeń wearables, zbierane przez aplikację z otoczenia).  

Algorytm sprawdza, czy komponowana muzyka spełnia określoną potrzebę w danym momencie i uczy się Twojej reakcji na nią. Dzięki temu mechanizmowi im dłużej korzystasz z Muzaica, tym lepiej Cię zna i tym trafniej stworzy dla Ciebie utwory!

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym przybliżamy mechanizm działania Muzaica.

Skąd wiemy, że Muzaic będzie dobrze działać?

Muzaic wykorzystuje doskonale znany i udokumentowany pozytywny wpływ muzyki na ludzki organizm. W samej medycynie muzykoterapia od lat z powodzeniem stosowana jest jako uznana forma terapii przy wielu chorobach i schorzeniach. Idąc tym tropem – Muzaic będzie ultra-nowoczesnym narzędziem muzykoterapeutycznym, którego możesz użyć w wielu sytuacjach.

Współcześnie na świecie wykorzystuje się spersonalizowane dźwięki w wielu terapiach: stresu, bólu, depresji, stanów lękowych, bezsenności, chorób neurodegeneracyjnych i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z badaniami, które zainspirowały nas do rozpoczęcia prac nad projektem.

Dzięki mechanizmowi biofeedbacku, czyli pozyskiwania w czasie rzeczywistym danych z ciała pacjenta, Muzaic zdefiniuje zupełnie nową klasę personalizacji muzyki. To absolutny przełom jeśli chodzi o skuteczność muzykoterapii!

"Jak to naturalnie brzmi!"

Naszą największą dumą jest jakość muzyki, którą tworzy Muzaic. Wiemy jak ważne jest trafienie w gusta odbiorców oraz zachwycenie ich jakością. To pierwsze zapewnimy poprzez różne style muzyczne, rozwijane razem z Tobą, a to drugie… przekonajcie się sami. Posłuchajcie jednego z pierwszych motywów Muzaica, w którym wykorzystujemy tylko żywe instrumenty. Inne proponowane motywy są dostępne na naszym kanale na YouTube.

Twórz z nami Muzaic!

Dziś jesteśmy już gotowi, by stworzyć aplikację dostępną dla każdego użytkownika w Polsce, ale żeby to zrobić potrzebujemy Twojego wsparcia. Szukamy osób, które nie tylko kupią już dziś swoją subskrypcję, ale przede wszystkim będą mogły testować Muzaic za darmo przez najbliższy rok i pomogą nam rozwinąć koncept. 

Aby stworzyć nasze technologiczne rozwiązanie potrzebujemy ludzi. Jak widzicie Muzaic na każdej płaszczyźnie to fascynująca i zbalansowana współpraca pomiędzy sztuczną inteligencją oraz mózgiem człowieka.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli przenieść technologię, którą już posiadamy, na platformy iOS i Android oraz dokończyć motywy muzyczne. 

Nagrody

Polityka prywatności | Baza wiedzy

Wszystkie prawa zastrzeżone © Muzaic 2021